Kariera

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator sklepu internetowego

Obowiązki podstawowe  około 20%

  • Obsługa klienta indywidualnego oraz hurtowego
  • Kontrola realizacji zamówień na wybranych market place’ach
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Obsługa reklamacji
  • Współpraca z magazynem w zakresie realizacji bieżących zamówień
  • Pomoc w weryfikacji nowych dostaw towarów

Obowiązki dodatkowe - zakres do uzgodnienia:

  • Rozwój strony internetowej na platformie Shoper
  • Prowadzenie social media
  • Prowadzenie  szeroko rozumianych działań marketingowych
  • Tworzenie materiałów marketingowych
  • Monitoring oraz optymalizacja kampanii marketingowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów hurtowych
  • Wprowadzanie na rynek nowych produktów
  • Rozwój istniejących produktów
  • Udział w planowaniu działań strategicznych i marketingowych
  • Udział w targach B2B
  • Współpraca z dostawcami w zakresie realizacji bieżących zamówień
  • Tworzenie raportów zarządczych
  • Analiza rynku oraz konkurencji
  • Fakturowanie klientów

Zakres obowiązków może zostać ustalony indywidualnie i może obejmować tylko część w/w czynności.

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia w dziale marketingu, e-commerce lub na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi reklamowych i analitycznych
  • Podstawowe umiejętności graficzne
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Zdolność do szybkiej nauki
  • Znajomość języka angielskiego

Co oferujemy

  • Umowa o pracę / B2B  lub umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie 5.000 -11.000 zł brutto w zależności od doświadczenia
  • Praca w większości zdalna 5 dni w tygodniu w wymiarze 30-40 h/tygodniowo
  • Szeroki i ciekawy zakres obowiązków
  • Pracodawcę, z którym można się dogadać 😊

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres shop@ahojbaby.pl

W przesłanej wiadomości prosimy również o wskazanie wymagań finansowych oraz możliwego terminu rozpoczęcia współpracy.

CV powinno zawierać poniższą klauzulę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl